Skip to Content

با تلاش مأموران انتظامی؛


سرپرست فرماندهي انتظامي شهرستان اشکذر گفت: در پي شکايت هاي متعدد مردمي در خصوص فعاليت يکي از فروشندگان موادمخدر در محلات قديمي اشکذر دستگيري اين فرد در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش نسیم صادق، به نقل از پايگاه خبري پليس، سرپرست فرماندهي انتظامي شهرستان اشکذر گفت: در پي شکايت هاي متعدد مردمي در خصوص فعاليت يکي از فروشندگان موادمخدر در محلات قديمي اشکذر دستگيري اين فرد در دستور کار قرار گرفت.

 

سرگرد "محمود پناهي " ادامه داد: عوامل پليس مبارزه با موادمخدر ضمن هماهنگي با مقام قضائي فعاليت اين فرد را در نظر گرفته و در يک اقدام ضربتي وي را دستگير کردند، اين متهم قصد فروش موادمخدر در بين جوانان را داشت.

 

وي افزود: در بازرسي از مخفيگاه متهم بيش از يک کيلو ترياک کشف شد، متهم ترياک را از قاچاقچيان جنوب کشور دريافت کرده بود.

 

محمود پناهي يادآور شد: متهم با پرونده متشکله تحويل مقامات قضائي شد، با دستور مقامات قضائي متهم روانه زندان شد.

 

دستگيري 6 قاچاقچي با 275 کيلو مرفين در عمليات پليس يزد

گروه استان ها- فرمانده انتظامي استان يزد از کشف 275 کيلوگرم مرفين در عمليات روز گذشته ماموران پليس اين استان خبر داد.

 

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار«ايرج کاکاوند» درباره اين خبر گفت: در راستاي مبارزه بي امان با سوداگران مرگ و قاچاقچيان موادمخدر، ماموران پليس اين استان از فعاليت يک باند بزرگ موادمخدر در خصوص جابجايي محموله مرفين به استان هاي مرکزي کشور مطلع شدند.

 

وي ضمن اشاره به انجام يک ماه کار اطلاعاتي مستمر پليس اين استان ادامه داد: روز گذشته ماموران پليس از حرکت يک محموله سنگين موادافيوني(مرفين) از جنوب کشور به سمت پايتخت مطلع شدند و به همين منظور تيم هاي عملياتي از عوامل پليس مبارزه با موادمخدر مرکز استان و شهرستان هاي ميبد، اردکان، خاتم، مهريز و همچنين دسته رزمي شهيد شاهدي تشکيل شد.

 

سردار کاکاوند ضمن اشاره به متوقف کردن سه دستگاه از خودرو اشرار تصريح کرد: ماموران پليس با انجام يک عمليات منسجم و غافلگيرانه سه دستگاه خودرو سواري و وانت مربوط به اشرار را در محورهاي مواصلاتي استان يزد محاصره و متوقف کردند.

 

اين مقام ارشد انتظامي ضمن تاکيد به دستگيري شش تن از سوداگران مرگ خاطر نشان کرد: در بازرسي از خودرو قاچاقچيان مقدار 275 کيلو موادمخدر از نوع مرفين کشف شد.

 

رئيس پليس استان يزد برخورد با قاچاقچيان و سوداگران مرگ را از اولويت هاي کاري پليس اين استان بيان کرد و افزود: ماموران پليس اين استان با انجام ماموريت هاي متعدد و دستگيري و انهدام باندهاي مختلف موادمخدر از ابتداي سال جاري تا کنون بيش از 22 تن انواع موادمخدر را کشف کرده اند که اين ميزان در مقايسه با مدت مشابه در سال گذشته افزايش 28 درصدي را داشته است.

 رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.