Skip to Content

حال و روز این روزهای پرسپولیس


از دید شما چه عاملی باعث شده تا پرسپولیس در لیگ برتر در حد و اندازه نام خود ظاهر نشود و برای نجات این تیم از بحران چه باید کرد؟

به گزارش نسیم صادق، تیم پرسپولیس در این فصل و شاید بهتر بتوان گفت در این سال ها حال و روز خوبی ندارد و هواداران از نوسانات این تیم در لیگ برتر بارها ابراز گلایه کرده اند.


افت پرسپولیس در این فصل پس از پیروزی در دربی دوباره کلید خورد و در شرایطی که هواداران این تیم انتظار داشتند که شکست استقلال مقدمه ای بر آغاز سیر صعودی این تیم باشد، سرخپوشان جز ۴ شکست متوالی برابر  نفت تهران، فولاد، ذوب آهن و ملوان  دستاورد دیگری را برای هواداران نداشته اند.


شکست روز گذشته پرسپولیس برابر ملوان، تیم ته جدولی لیگ برتر از یک سو و بازی ضعیف و حواشی این تیم از سوی دیگر  نشان می دهد که باید به حال و روز این تیم رسیدگی شود تا این تیم به عنوان یکی پرطرفدار ترین تیم ایران به روزهای خوش گذشته خود باز گردد.

 

کارشناسان فوتبال عوامل زیادی از جمله مشکلات مالی، عدم مدیریت صحیح ، رفت و آمد مکرر مدیران عامل، حضور افراد غیر فوتبالی و عدم بازیکن سازی را عامل ناکامی پرسپولیس می دانند.


شما می توانید نظر خود را در این باره برای «خبرگزاری دانشجو» ارسال کنید. به نظر شما  دلیل اصلی ناکامی های پرسپولیس در فوتبال ایران چیست و برای اینکه پرسپولیس بار دیگر ساختاری در حد یک تیم داشته باشد چه باید کرد؟

خبرگزاری دانشجو
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.