Skip to Content

مسئول فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر خبر داد


مسئول فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی اشکذر از برگزاری هفتمین دوره آزمون تفسیر قرآن با عنوان نورالهدی 7 با حضور 16 قرآن‌‌آموز در اشکذر خبر داد.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، مسئول فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر با اشاره به برگزاری برنامه‎های قرآنی در این شهرستان اظهار کرد: ترویج فرهنگ ناب قرآنی به عنوان بزرگ‌ترین و کامل‌ترین کتاب از وظایف همه مسلمانان بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.

"حجت الاسلام اسماعیلی" مسئول فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر در این باره افزود: آنچه که در اولویت‌کاری سازمان تبلیغات اسلامی قرار گرفته، گام نهادن در مسیر خدمت‌رسانی به سمت‌و‌سوی توسعه فعالیت‌ها و فرهنگ اصیل قرآنی است.

وی در بخشی از سخنان خود برگزاری مسابقات قرآنی را در رده‌های سنی مختلف از جمله عوامل موثر در حوزه فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی عنوان کرد و گفت: شهرستان اشکذر با وجود داشتن ظرفیت‌هایی جهت حضور در مسابقات قرآنی به خوبی در این راستا گام برداشته است.

این مسئول از برگزاری هفتمین دوره آزمون تفسیر قرآن با عنوان نورالهدی 7 با حضور 16 قرآن‌‌آموز در اشکذر خبر داد و افزود: این مسابقه در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و آشنایی هر چه بیشتر مردم و به ویژه نسل جوان با مفاهیم و تفسیر این کتاب الهی در جهت تحقق بخشیدن به منویات مقام عظمای ولایت مبنی بر تدبر در آیات قرآن کریم هم‌زمان با سراسر کشور در این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام اسماعیلی یادآور شد: این آزمون در دو رشته، بخش یک جزء (جزء 21) و سه جزء (اجزای 21، 22 و 23) برگزار شد و شرکت‌کنندگان با یکدیگر رقابت کردند.

وی در پایان گفت: اداره تبلیغات اسلامی برای شرکت‌کنندگانی که بتوانند حد نصاب نمره قبولی را در این آزمون کسب کنند در بهمن‌‌ماه جهت اهدای جوایز و گواهینامه اقدام خواهد کرد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.