Skip to Content

فرماندار اشکذر در مصاحبه با نسیم صادق


فرماندار اشکذر با بیان این مطلب که آماده استقبال از طرح ها و برنامه های سرمایه گذاران جهت راه اندازی باغ وزیر هستیم، گفت: در این خصوص جلسات بی شماری با سرمایه گذاران بخش خصوصی برگزار شده و ما به دنبال کسانی هستیم که توانایی بالاتری در راه اندازی این مجموعه داشته باشند.

فرماندار اشکذر در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، با اشاره به جلسه ای که صبح امروز با جمعی از سرمایه گذاران بخش خصوصی در مورد مجموعه باغ وزیر حجت آباد رستاق برگزار شد، اظهار داشت: مجموعه باغ وزیر حجت آباد رستاق مجموعه ای بی نظیر و منحصر به فرد است که باید به یک مکان مناسب گردشگری در استان یزد تبدیل شود.

"شاه حسینی" فرماندار اشکذر با بیان اینکه در خصوص احیای این مجموعه به مردم شهرستان اشکذر قول هایی داده بودیم، خاطر نشان کرد: در این خصوص جلسات بی شماری با سرمایه گذاران بخش خصوصی برگزار شده و ما به دنبال کسانی هستیم که توانایی بالاتری در راه اندازی این مجموعه داشته باشند.

وی با بیان این مطلب که آماده استقبال از طرح ها و برنامه های سرمایه گذاران جهت راه اندازی باغ وزیر هستیم، گفت: واگذاری این مجموعه به بخش خصوصی دارای مراحل اداری مختلفی اهم از واگذاری زمین بود که انجام شده است.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.