Skip to Content

فرزند شهید الله دادی:


فرزند شهید الله دادی گفت: برخی افراد معتقد بودند که مثلا تأسیس یک تالار پذیرایی یا مرکز خدماتی شاید چندان واجب نباشد» اما بابا عقیده داشت باید برای خانواده های نیورهایش و مردم یزد شرایط رفاهی خوبی فراهم شود.

به گزارش نسیم صادق به نقل از ویژه نامه مشق عشق، علیرضا الله دادی یکی از فرزندان سردار شهید الله دادی دانشجوی رشته مهندس عمران است با او تماس گرفتیم تا دباره سردار بگوید ، نجابت و واقع بینی علیرضا در همان دقایق کوتاهی که میان دو کلاس دانشگاه با ما سخن گفت مثال زدنی است وقتی از اوخواستم تا درباره ویژگی های پدرش بگوید بدون معطلی گفت: «یکی از نشان های بارز بابا صبوری بود» وقتی می دید داریم راه را اشتباه می رویم به ما نهیب نمی زد به فرزندانش فرصت تجربه کردن و اشتباه کردن و درس آموختن به زندگی می داد.

ما را سرزنش نمی کرد اما اشتباهاتمان را گوش زد می کرد او توضیح می داد که سردار با اعضای خانواده اش به معنای واقعی کلمه دوست بوده است(رابطه خیلی دوستانه باهم داشتیم).

همیشه در مورد مسائل کشور با ه مصحبت می کردیم و او به ما توصیه می کرد که همیشه واقع گرا باشیم و از راه اصولی دست نکشیم.

از نظر علیرضا یکی از خصایص خوب پدرش این بود که با وجود مشغله های فراوان از یاد پدر و مادرش غاقل نمی شد و همواره کوشش می کرده است قرار دان آنها باشد علیرضا روایت می کند که سردار الله دادی در زمان حضورش در شهر یزد برای امور فرهنگی و خدماتی خیلی زحمت کشیده است و مراکز مختلفی را تأسیس کرده است.

اقدامی که به گفته فرزند شهید الله دادی گاهی با انتقاد برخی از افراد مواحه می شده است «برخی افراد معتقد بودند که مثلا تأسیس یک تالار پذیرایی یا مرکز خدماتی شاید چندان واجب نباشد» اما بابا عقیده داشت باید برای خانواده های نیورهایش و مردم یزد شرایط رفاهی خوبی فراهم شود.

از علیرضا الله دادی می پرسیم به نظرت باید برای معرفی سلوک شهید الله دادی چه خط مشی در پی گرفته شود و او به صراحت می گوید « شهدا با حرف های غلو آمیز نه پایین می روند و نه بالا اما ما باید حواسمان به این باشد که راه شهدا را نشان بدهند و بدانیم در مقابل خون آن ها چه وظیفه ای داریم.»
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.