Skip to Content

مسوول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر خبر داد


مسوول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر اظهار داشت: امسال حدود 7 میلیارد و 520 میلیون ریال وام قرض الحسنه در راستای افزایش اشتغال زایی در اختیار بسیجیان و غیر بسیجیان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اعطا شده است.

مسوول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، اظهار داشت: برای برطرف شدن مشکل دیرپای اقتصاد، مقام معظم رهبری حرکت اقتصاد جمعی را به‌عنوان حرکت جهادی عنوان فرموده‌اند و یادآور شده‌اند که نیاز به عزم جدی و تصمیم محکم و راسخ دارد و هرکس وارد این میدان شود عمل صالح انجام داده است. 

"جواد مزیدی" مسوول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر اظهار داشت: امسال حدود 7 میلیارد و 520 میلیون ریال وام قرض الحسنه در راستای افزایش اشتغال زایی در اختیار بسیجیان و غیر بسیجیان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اعطا شده است.

مزیدی افزود: این وام‌ها در راستای برنامه‌ریزی سپاه در جهت حمایت از تولیدات ایرانی و ایجاد اشتغال در کشور صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: با رصدی که صورت گرفته مشخص شد وام پرداخت شده در مسیر درست هزینه شده و افراد متقاضی نیز مشاغلی همچون تولید ورمی‌کمپوست، پرورش شترمرغ، گلخانه، پرورش قارچ و همچنین پرورش ماهی ایجاد کرده‌اند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.