Skip to Content

هواشناسی یزد اعلام کرد


کارشناس پیش بینی اداره کل هوا شناسی استان یزد از ورود سیستم ناپایدار بارش زا از روز سه شنبه هفته جاری به این استان خبر داد.

به گزارش نسیم صادق، کارشناس پیش بینی اداره کل هوا شناسی استان یزد از ورود سیستم ناپایدار بارش زا از روز سه شنبه هفته جاری به این استان خبر داد.
پیش بینی بارندگی، کاهش دما
و باد شدید در یزد
علی دشتی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این سیستم تا ظهر روز چهارشنبه همین هفته فعال است که پیامد آن بارش باران در برخی از نقاط استان خواهد بود و امید است در شهر یزد نیز شاهد این بارش باشیم.

وی، وزش باد شدید را از دیگر پیامدهای این سیستم در استان اعلام کرد و گفت: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هم دمای هوا بین چهار تا شش درجه کاهش می یابد.

وی دمای هوای شهر یزد در صبح امروز /یکشنبه/ را شش درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام کرد و گفت: این دما در روز گذشته در این شهر 18 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شد.

گرمترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته شهر بافق با 20 درجه سانتیگراد بالای صفر و سردترین نقطه بیداخوید تفت با منفی پنج درجه اعلام شد.

استان یزد در کویر مرکزی ایران و در منطقه ای خشک و کم باران واقع شده و بارندگی سالانه آن بین 90 تا 110 میلیمتر اعلام شده است.

انتهای پیام/ع


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.