Skip to Content

گزارش نسیم صادق از وضعیت ورزش ژیمناستیک شهرستان اشکذر


مربی مدرسه ژیمناستیک اشکذر گفت: به عنوان یک مربی که در مناظق مختلف شاگردان بی شماری را در این رشته ورزشی تربیت کرده ام به جرات می توانم بگویم که در صورت حمایت از این بچه ها، چند ژیمناستیک کار از این شهرستان به تیم ملی راه پیدا خواهد کرد.

مدرسه ژیمناستیک شهرستان اشکذر از سال گذشته فعالیت خود را به طور رسمی آغاز و با آموزش بیش از 120 ژیمناستیک کار کودک از مناطق مختلف این شهرستان به فعالیت خود ادامه داد.

این مدرسه بعد از گذشت یک سال و با پیشرفت سطح ورزشکاران خود حالا به وسایل و ابزار آلات بیشتر مخصوص این رشته نیاز پیدا کرده است.

"مهدی میردهقان" مسئول هیئت ژیمناستیک شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، با اشاره به در اختیار قرار دادن سالن شهید میردهقان از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان به این هیئت اظهار داشت: در اختیار قرار دادن سالن شهید میردهقان اشکذر به هیئت ژیمناستیک شهرستان حمایت بزرگی بود که باید از آن قدردانی کرد.

وی افزود: ورزشکاران این مدرسه بعد از گذراندن چند دوره آموزشی به سطح بالاتری دست یافته اند که برای ادامه روند پیشرفت خود به وسایل و امکانات جدید تری نیاز پیدا کرده اند.

میردهقان ضمن در خواست از مسئولین شهرستان برای حمایت های بیشتر از این ورزش گفت: ژیمناستیک کاران این مدرسه از استعدادهای خوبی برخوردار هستند که در صورت عدم حمایت این استعداد از بین می رود.

"کیوان فاضل" مربی مدرسه ژیمناستیک اشکذر نیز در مصاحبه با خبرنگار ما ضمن تاکید بر حمایت هرچه بیشتر از رشته های ورزشی در شهرستان گفت: کودکانی که برای آموزش ژیمناستیک به این مدرسه امده اند استعداد خوبی داشته و روند پیشرفت آن ها به خوبی گویای آن است.

فاضل افزود: من به عنوان یک مربی که در مناظق مختلف شاگردان بی شماری را در این رشته ورزشی تربیت کرده ام به جرات می توانم بگویم که در صورت حمایت از این بچه ها، چند ژیمناستیک کار از این شهرستان به تیم ملی راه پیدا خواهد کرد.


رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


میرردهقان
سلام بر نسیم صادق دستتان درد نکنه و خسته نباشید انشاا... موفق باشید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ ۱۸:۴۷