Skip to Content

در ایام الله دهه مبارک فجر


به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر طی مراسمی با حضور حجت الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر ، شاه حسینی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان، مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده مراد اشکذر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر طی مراسمی با حضور حجت الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر ، شاه حسینی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان، مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده مراد اشکذر افتتاح شد.

حجت الاسلام کرمی سرپرست اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان اشکذر در آیین افتتاحیه این مرکز افزود: این مرکز با هدف بستر سازی جهت نیل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی همچنین زمینه سازی برای حضور و مشارکت فعال جوانان و نیروهای متعهد و ارزشی در عرصه فعالیت های فرهنگی قرآنی امامزاده شروع به کار می نماید.

کرمی با بیان اینکه این مرکز دومین مرکز فرهنگی قرآنی است که در ایام الله دهه مبارک فجر امسال در امامزادگان وبقاع متبرکه این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفته خاطر نشان کرد: در هفته گذشته نیز مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده سید کافی(ع) کافی آباد، افتتاح و فعالیت آن آغاز شد.

سرپرست اوقاف اشکذر با اشاره به ساختار این مراکز که متشکل از اعضاء پنج نفره ای تحت عنوان شورای فرهنگی است، اضافه کرد: مرکز فرهنگی قرآنی بقعه کاملا در طول هیات امناست به این معنا که تشکیلاتی دیگر و مجزا از هیات امناء نبوده و با اشراف هیات امناء فعالیت خواهد کرد.

کرمی در پایان با اشاره به عملیات ساخت و نصب ضریح و گلدسته امامزاده مراد با کمک های خیری در آینده نزدیک اضافه کرد: در این مراسم اعضای 5 نفره این مرکز احکام خود را که سه ساله می باشد از دست امام جمعه و فرماندار محترم دریافت نمودند.


رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.