Skip to Content

پیشکسوتان دهه ۶۰ و ۷۰ توان پرداخت این پول را ندارند


قیمت پیشنهادی واگذاری پرسپولیس به بخش خصوصی ۲۹۰ میلیارد اعلام شده که به اعتقاد پیشکسوت پرسپولیس با توجه به پشتوانه‌ای که این باشگاه دارد، این رقم می‌تواند بیشتر هم باشد.

به گزارش نسیم صادق، مرتضی کرمانی‌مقدم در مورد اینکه قیمت واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی 290 میلیارد تومان اعلام شده است، گفت: قیمت سهام باشگاه پرسپولیس می‌تواند بیشتر هم باشد و به نظر من ارزش بالاتری دارد.

هواداران پرسپولیس را هیچ تیمی در آسیا ندارد و با وجود پشتوانه قوی که این تیم دارد ارزش آن بسیار بالا است. وی افزود: ارزش بالای پرسپولیس به خاطر هواداران آن است و بازیکنان فعلی و مدیریت کنونی باشگاه دلیلی بر ارزش سهام باشگاه نیستند. پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود 30 درصد سهام باشگاه قرار است به پیشکسوتان داده شود، اظهار داشت: باید دید چه راهکاری برای این واگذاری وجود دارد.

با این رقم بدون شک پیشکسوتان پرسپولیس در دهه 60 و 70 توان پرداخت چنین پولی را ندارند اما کسانی که در ده 80 عضو تیم بودند شاید بتوانند مقداری از سهام را بخرند. به شخصه توان پرداخت چنین پولی را ندارم و اصلا قصد انجام این کار را ندارم. البته شاید راهکاری برای پیشکسوتان در نظر گرفته شود که شرایط واگذاری سهام به آنها به شکل دیگری به وجود بیاید.

کرمانی‌مقدم در پایان تصریح کرد: اینکه باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود اتفاق بسیار خوبی است و می‌تواند به پرسپولیس برای خروج از شرایط فعلی کمک کند.

منبع:فارس
انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.