Skip to Content

امام جمعه اشکذر


امام جمعه اشکذر بزرگ ترین دست آورد انقلاب اسلامی ایران را بیداری اسلامی به وجود آمده در منطقه توصیف کرد و افزود: یکی از آثار انقلاب اسلامی بیداری مردم در کشورهای اسلامی است که باعث سرنگونی چند دیکتاتور شده و به حول و قوه الهی تا سرنگونی دیگر دولت‌های وابسته ادامه می‌یابد.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، امام جمعه اشکذر صبح امروز در اولین روز از ایام الله دهه فجر و در مراسم نواختن زنگ انقلاب اسلامی در مدرسه نمونه الزهرا رستاق، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین عوامل پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ایران حرکت مردمی بود که برخاسته از ایمان، عقیده، نهضت ایدئولوژیک و یک حرکت الهی و توحیدی انجام شد.

"حجت الاسلام والمسلمین طالبیان" امام جمعه اشکذر در ادامه بزرگ ترین دست آورد انقلاب اسلامی ایران را بیداری اسلامی به وجود آمده در منطقه توصیف کرد و افزود: یکی از آثار انقلاب اسلامی بیداری مردم در کشورهای اسلامی است که باعث سرنگونی چند دیکتاتور شده و به حول و قوه الهی تا سرنگونی دیگر دولت‌های وابسته ادامه می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: فرمایش امام عزیز که فرمود این انقلاب را به سایر کشورهای جهان صادر می‌کنیم امروز تحقق‌یافته و می‌بینیم امروزه انقلاب ما به دیگر کشورها در حال صدور است و موج بیداری اسلامی در بین مردم جریان دارد.

حجت الاسلام طالبیان با بیان این موضوع که دشمنی دشمنان نسبت به این نظام و انقلاب همچنان پابرجاست خاطر نشان کرد: کسب علم و دانش یکی از مولفه‌های قدرت و اقتدار در هر کشور است.

وی ادامه داد: هر کشوری برای مقابله با زورگویی‌های عالم باید در راستای کسب دانش و اقتدار تلاش کند.

امام جمعه اشکذر صریح کرد: دانش‌‏آموزان باید در عرصه علم‏‌آموزی تلاش کرده، تا آینده‏‌سازان خوبی برای کشور باشند.

وی خاطر نشان کرد: امروزه رسالت دانش‏‌آموزان از نسل انقلابی گذشته سنگین‏‌تر است، چرا که دانش‌‏آموزان باید در این مقطع زمانی در پیشرفت علم کوشاتر باشند.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.