Skip to Content

مدیرعامل هلال احمر یزد:


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: جمعیت هلال احمر استان یزد در برف روزهای قبل به ۵۳۸ نفر گرفتار شده در برف و کولاک امداد‌رسانی کرده‌ است.

به گزارش نسیم صادق، حمید پارسائیان در بازدید از پایگاه‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر اظهار داشت: این تعداد افراد از صبح روز سوم اسفند ماه تا صبح روز چهارم اسفند ماه در محورهای مواصلاتی استان در برف و کولاک گرفتار شده بودند.

 


وی با بیان اینکه 538 نفر در برف و کولاک گرفتار  شده بودند، تصریح کرد: 70 نفر از این مسافران نیاز به اسکان اضطراری داشتند که توسط پایگاه‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر به آن‌ها اسکان اضطراری و تغذیه داده شد.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد افزود: در این مدت جمعیت هلال احمر با  21  تیم عملیاتی، 69 نفر نجاتگر و 12 دستگاه آمبولانس به افراد گرفتار شده در برف و کولاک امداد‌رسانی کرد.


وی با اشاره به آمادگی نیروهای جمعیت هلال احمر استان یزد برای امدادرسانی به افراد گرفتار در برف و کولاک افزود: نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد برای امدادرسانی در حال حاضر به صورت آماده باش به سر می‌برند.


پارسائیان با تاکید بر آمادگی پایگاه‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد به منظور امدادرسانی همه جانبه به مردم اظهار داشت : 9 پایگاه ثابت، 3 اکیپ سیار جمعیت هلال احمر به دلیل برف و کولاک موجود در مناطق برفی آماده ارائه خدمات هستند.
انتهای پیام/ج
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.