Skip to Content

پیام فرماندار اشکذر به مناسبت نهم و دوازدهم دیماه


فرماندار شهرستان اشکذر به مناسبت نهم و دوازدهم دیماه پیامی صادر کرد.

"محمدعلی شاه حسینی" به مناسبت نهم دیماه و دوازدهم دیماه سالروز سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به استان یزد پیامی صادر کرد.

در پیام فرماندار اشکذر آمده است:

نهم دی ماه روز تجدید بیعت تاریخی مردم متدین ایران عزیز  با ولایت، امام و ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی بود که به دشمنان نشان داد که پیوند ملت با آرمان‌های امام، شهدا، انقلاب و ولایت، پیوندی عمیق و ناگسستنی است و عشق و ارادت مردم به رهبر محبوبشان عمیق و ریشه در اعتقادات دینی دارد.

مردم خداشناس ایران اسلامی در حماسه‌ای ماندگار در ۹ دی ثابت کردند که همچون دژی مستحکم در مقابل توطئه ایستاده‌اند و در زیر پرچم ولایت آماده جانبازی و فداکاری هستند.

و اینک که در آستانه دوازدهم دی ماه سالروز سفر پر خیر و برکت رهبر فرزانه انقلاب به دیار دارالعیاد و دارالعلم قرار داریم یاد میکنیم آن حضور معنوی که مردمان این دیار را سراسر شور و سرور کرد و درود می فرستیم بر مردمان ولایت مدار استان یزد که با حضور بی نظیر خود در استقبال از رهبرشان سراز پا نشناختند و برگ زرین دیگری در تاریخ افتخارات استان رقم زدند.

اینجانب  ضمن گرامیداشت سالروز آن سفر پرخیر و برکت،  از خدای متعال برای مردم شریف دیارمان سلامتی و سربلندی و برای ایران اسلامی افتخار و سرافرازی بیش از پیش در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)  مسئلت می نمایم.

محمدعلی شاه حسینی

فرماندار اشکذر

روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.